عنوان کامل پایان نامه :

 ارزیابی توان کاربری ژئوتوریسم در حاشیه رودخانه امامزاده ابراهیم(ع) شفت( مطالعه موردی چوبر تا امامزاده  ابراهیم (ع))

قسمتی از متن پایان نامه :

قلمرو پژوهش

رودخانه امامزاده ابراهیم در مختصات جغرافیایی 31  15  49  تا 46  26  49  درجه طول شرقی  و 50  57  36  تا 35  08  37 درجه عرض شمالی واقع شده می باشد این حوضه از ارتفاعات کوه خرکش، اسلارو چهل چشمه در جنوب غربی گیلان سرچشمه گرفته  و پس از طی مسیری طولانی به نام رودخانه چوبر تغییر نام داده و در روستای نهزم و صیقل کومه به رودخانه سیاهمزگی پیوسته و د رنهایت به رودخانه پسیخان می‎ریزد. در واقع این رودخانه یکی از زیر شاخه های رودخانه پسیخان بوده و در نهایت به دریای خزر می‎ریزد. از نظر سیاسی درشهرستان شفت و در جنوب غربی استان گیلان قرار دارد.

 

1-10 معضلات پژوهش

هر تحقیقی معضلات مخصوص به خود را دارد. یکی از محدودیتهای مهم پژوهش حاضر جدید بودن موضوع مورد مطالعه می باشد، زیرا در این ارتباط خیلی کم کار شده می باشد. از موارد دیگری که می توان آنرا بعنوان محدویت عنوان نمود کلمه ژئو گردشگری بوده که بیشتر دانشجویان زمین شناسی در این ارتباط می‎توانند قدرت مانور بیشتری داشته باشند بطور کلی موارد زیر را می توان اظهار نمود:

کمبود اطلاعات مرتبط با عنوان فوق، عدم توانایی و تطبیق کردن بحث ژئوتوریسم در حاشیه یک رودخانه، صعب العبور بودن بعضی مناطق و عدم دسترسی به اشکال ژئوتوریسمی بخصوص در مناطق کوهستانی و ارتفاعات رودخانه می باشد.

شما می توانید مطالب مشابه این مطلب را با جستجو در همین سایت بخوانید

 

سوالات یا اهداف این پایان نامه :

آیا درحاشیه رودخانه امامزاده ابراهیم(ع) شفت  اشکال ژئوتوریسم هست؟

کدامیک از اشکال گردشگری ژئوتوریسم در حوضه امامزاده ابراهیم بیشتر می باشد؟

 دانلود متن کامل پایان نامه جغرافیا در لینک پایین صفحه